Brygadzista

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK SZWALNI

nr Ref. KIEROWNIK/SZWALNI/2016
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie  odzieżowe - kierunkowe, warunek konieczny. 
- Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
- Zdolności organizacyjne;
- Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, rzetelność;
- Doświadczenie w pracy w szwalni;
- Znajomość zagadnień krojowni;
- Znajomość maszyn do szycia przemysłowego;
- Znajomość zagadnień technologii;

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Stałe i pewne zatrudnienie;
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 3.000 netto

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

 

 

Contract :
Full time
Working place :
Kleszczów
Job beginning on :
12/20/2016
Creation date :
12/13/2016
Apply for the job

(Upload limit : 2M)

(Upload limit : 2M)